Комерційне обладнання

Нова коллекція Tork Linstyle На створення позитивного образу про заклад у гостей впливає все - від вишуканості страв до декору. Правильний вибір серветок і скатертин допоможе створити затишну атмосферу для відвідувачів. Jan 01, 1970 Dyson Airblade 9kJ - швидкість чи енергоеффективність? В кінці 2019 року компанія Dyson представила новинку в лінійці Airblade - сушарок для рук, відомих у всьому світі своїми преміальними характеристиками. Рекомендації HAСCP, швидкодія, якість збірки - не повний список переваг сушарки. Давайте розберемося - Jan 01, 1970 Готуємо офіс до світу майбутнього: безпека і гігієна з безконтактними сушарками для рук Dyson Airblade «Про прагнення людей до додаткової гігієни стало відомо з глобального дослідження, проведеного в 14-ти провідних країнах світу в липні 2020 року», - розповідає PR manager FC & Professional categories Dyson в колонці для RAU. Dyson AirbladeТМ - це найбільш Jan 01, 1970 EVO - лінійка обладнання від Nofer 2019 рік був багатий на приємні оновлення в модельному ряді продукції Nofer! Зокрема, бренд представив нову лінійку аксесуарів для санітарних кімнат EVO, як відображення еволюції в дизайні Nofer. Jan 01, 1970
Київ
Днiпро Полтава
Допомога
Telegram 0 800 336 842
UA RU
Київ
Київ Дніпро Дніпро Вінниця Запоріжжя Луцьк Суми Рівне Миколаїв Черкаси Харків
UA RU
Усі категорії
Категорії
Searching results Search results for "Bas132". Found 0 items.
Ваше замовлення
грн Загальна вартість грн Замовити Оформити замовлення
Створенняособистого кабінету за допомогою:
Такий email вже існує або не є коректним
Пароль повинен бути не менше 6 знаків
Вхід до особистого кабінету:
Вкажiть коректний e-mail
Пароль повинен бути не менше 6 знаків Показати пароль Забув пароль?
Забули пароль? Введіть адресу електронної пошти, яку ви використовували для створення облікового запису, і ми надішлемо вам посилання для зміни пароля.
Вкажiть коректний e-mail
Лист надіслано Електронний лист із посиланням для зміни пароля надіслано на електронну адресу, пов’язану з вашим обліковим записом, і може минути кілька хвилин, перш ніж повідомлення надійде. Зачекайте принаймні 10 хвилин, перш ніж ініціювати інший запит.
Спеціально для Вас підготовлені такі фішки:
Додаємо ще більше бонусів вже при першому замовленні
Даруємо адреснудоставку за 1 грн. на перше замовлення
Ще більше персонально підібраних подарунків
Вийти Ви впевнені, що бажаєте вийти зі свого облікового запису?
Ні Так

Виберіть місто

Ви знаходитесь у місті: Київ Вибір міста допоможе нам підібрати вам актуальну інформацію про наявність товарів, їх ціни та способи доставки у вашому місті!
Ви знаходитесь у місті Київ? Так Змінити місто
Запит індивідуальної вартістi
Invalid e-mail
Invalid e-mail
Invalid phone number
Надiслати Ваш запит вiдправлено.