Підтримка - це теж зброя

З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну група компаній «ЧИСТО»  продовжує працювати забезпечуючи потреби клієнтів у санітарно-гігієнічній продукції, прибиральній техніці та інших засобах. Ми створюємо робочі місця, виконуємо свої зобов’язання перед клієнтами, сплачуємо податки і підтримуємо економіку України,  а також постійно допомагаємо ЗСУ.

На рахунок ЗСУ вже перераховано 3 млн. грн. і цей процес продовжується

Для підтримки військових частин на передовій ми на постійній основі безкоштовно передаємо їм обладнання і хімічні засоби для миття та відновлення техніки, яка бере участь у бойових діях. Також регулярно допомагаємо військовим шпиталям і лікарням санітарно-гігієнічною продукцією та іншими товарами за їх запитом.

Серед військових, що боронять нашу країну, є й наші працівники. Ми пишаємося ними, підтримуємо і надаємо їм різнобічну допомогу, якої вони потребують.

На жаль серед них вже є поранені, які потребують додаткової підтримки і допомоги. Ми завжди поруч і робимо все можливе, щоб процес лікування і реабілітації проходив якнайкраще.

Ми й надалі продовжуватимемо працювати і підтримувати ЗСУ, закликаємо наших партнерів і клієнтів долучитися та наближати нашу перемогу всією країною!

Київ
Днiпро Полтава
Допомога
Telegram 0 800 336 842
UA RU
Київ
Київ Дніпро Вінниця Запоріжжя Луцьк Суми Рівне Миколаїв Черкаси
UA RU
Усі категорії
Категорії
Searching results Search results for "Bas132". Found 0 items.
Ваше замовлення
грн Загальна вартість грн Замовити Оформити замовлення
Створенняособистого кабінету за допомогою:
Такий email вже існує або не є коректним
Пароль повинен бути не менше 6 знаків
Вхід до особистого кабінету:
Вкажiть коректний e-mail
Пароль повинен бути не менше 6 знаків Показати пароль Забув пароль?
Забули пароль? Введіть адресу електронної пошти, яку ви використовували для створення облікового запису, і ми надішлемо вам посилання для зміни пароля.
Вкажiть коректний e-mail
Лист надіслано Електронний лист із посиланням для зміни пароля надіслано на електронну адресу, пов’язану з вашим обліковим записом, і може минути кілька хвилин, перш ніж повідомлення надійде. Зачекайте принаймні 10 хвилин, перш ніж ініціювати інший запит.
Спеціально для Вас підготовлені такі фішки:
Додаємо ще більше бонусів вже при першому замовленні
Даруємо адреснудоставку за 1 грн. на перше замовлення
Ще більше персонально підібраних подарунків
Вийти Ви впевнені, що бажаєте вийти зі свого облікового запису?
Ні Так

Виберіть місто

Ви знаходитесь у місті: Київ Вибір міста допоможе нам підібрати вам актуальну інформацію про наявність товарів, їх ціни та способи доставки у вашому місті!
Ви знаходитесь у місті Київ? Так Змінити місто
Запит індивідуальної вартістi
Invalid e-mail
Invalid e-mail
Invalid phone number
Надiслати Ваш запит вiдправлено.