
Компанія Dyson в першу чергу відома своїми новітніми порохотягами, які випереджають час, та виглядають як космічні кораблі з майбутнього у мініатюрі. Проте компанія також активно працює над виробами для індустрії краси, і вже встигла завоювати багато прихильників своїм феном Supersonic.
Через декілька років після розробки фену, Dyson випустили свій новий пристрій для укладання волосся - Dyson Airwrap. Стайлер призначений для створення розкішних накручених локонів без пересушування та пошкодження волосся.
Дизайн
Пристрої Dyson відомі своїм новаторським дизайном, а стайлер Dyson Airwrap виглядає саме так, як і повинен виглядати пристрій топового сегменту. Розкішний шкіряний чохол замикається за допомогою магнітної застібки.
Сам стайлер складається зі срібного циліндра, довжиною близько 25 см і стрічкою у верхній частині, до якої приєднуються різні насадки. У нижній частині розташований дріт живлення та підключення до мережі.
Ближче до верхньої частини розташована кнопка вмикання і вимикання, регулювання ступенів нагріву і швидкості потоку повітря.
Комплектація
У максимальній комплектації стайлер постачається з низкою насадок і щіток, серед яких сушарка для попереднього укладання волосся, тверда щітка для вирівнювання та створення прямих зачісок, м’яка розгладжуюча щітка, і кругла об’ємна щітка.
Також виробник пропонує дві 30 мм насадки для щільних локонів, і дві 40 мм насадки для створення пухких хвиль. На кожній насадці є позначка з напрямком, в якому буде обертатися волосся навколо неї при роботі зі стайлером.
Як він працює?
Принцип роботи сушарки і щіток навряд потребує детального огляду. З насадками більш цікава історія - в роботі вони використовують природне явище, відоме як “ефект Коанда”.
Ефект Коанда змушує повітря з високою швидкістю слідувати по контурах поверхні аналогічно рідині - особливість, яка також застосовується довела свою високу ефективність у автомобільних перегонах.
Завдяки цьому ефекту волосся притягується і завивається навколо насадки, потрібно лише тримати волосся близько до стайлера, щоб створити завивку. Окрім значного полегшення самої процедури завивки, це означає що волосся не контактує з гарячою поверхнею, як у звичайних стайлерів.
Укладка часто залишає волосся з відчуттям сухості і волохатості, а в деяких випадках призводить до ламкості, особливо у людей з тонким або щільно скрученим волоссям. Для захисту Вашого волосся, Dyson Airwrap має вбудований датчик, який 40 разів на секунду слідкує, щоб температура не перевищувала 150°C. Для порівняння, традиційні бігуді розігріваються до температури 200°C.
Враження від користування
Перше, що вражає - вага стайлеру. Якщо ви регулярно користуєтесь фенами, то добре знайомі з болем та відчуттям втомленності у руці, і будете приємно здивовані легкістю приладу.
Ефект Коанда обмежений насадками, тому для досягнення м’якої хвилі інколи необхідно вручну обернути волосся навколо об’ємної щітки.
Формування зачіски дуже просте, хоча спочатку можуть виникнути деякі складності, адже у процесі використання стайлер суттєво відрізняється від звичайних фенів. На каналі в Youtube є декілька відеороликів, які допоможуть швидко навчитися правильно користуватися стайлером.
Кінцевий результат перевершить всі Ваші сподівання, адже волосся виглядатиме більш блискучим та здоровим, ніж у природному стані.
Вердикт
Компанія Dyson створила принципово новий та безпечний спосіб для створення неперевершених зачісок. Новий стайлер неймовірно легкий, має привабливий дизайн, і швидко сушить волосся.
Dyson AirWrap стане вагомою інвестицією в здоров’я та красу вашого волосся.