Відра і віджими

Обрані фільтри
Скинути всі фільтри
Фільтри
Сортувати:за цiною ↓
за цiною ↓ за цiною ↑ за популярністю

Акції у категорії

1 / 10

Офіційний сайт групи компаній Чисто

Група компаній Чисто спеціалізується на продажу професійних товарів для миття та чистки, а також наданні послуг професійного прибирання і сервісного обслуговування нерухомості для бізнесу в різних галузях.

Компанія з 1997 року проявила себе як провідний постачальник комплексних рішень для прибирання на підприємствах будь-яких виробничих потужностей:

  • індивідуальний підбір техніки та обладнання для створення і підтримки постійної чистоти
  • професійний інвентар і хімічні засоби провідних європейських виробників
  • розробка та впровадження технологій очищення громадських об'єктів, автотранспорту, технологічного обладнання і виробничих об'єктів
  • контрактне прибирання і технічне обслуговування будівель і окремих приміщень.

Група компаній Чисто - сертифікований дистриб'ютор професійної і побутової клінінгової техніки, інвентарю, санітарно-гігієнічної продукції і професійної хімії. Представленість у всіх регіонах України, налагоджена система поставок і оперативність в роботі дозволяє компанії утримувати лідерські позиції, задовольняючи потреби клієнтів в клінінгових товарах і послугах, перевершуючи будь-які очікування.

Обладнання групи компаній Чисто з успіхом експлуатується на сотнях промислових і комерційних підприємств України, Казахстану та Молдови, а клінінгова компанія обслуговує 3000 об'єктів загальною площею понад 2 500 0000 кв.м, надаючи ряд послуг, таких як щоденне і комплексне прибирання будь-якої складності, благоустрій прилеглих територій, сервісне обслуговування будівель і поставка товарів.

Власна сервісна служба Чистий Світ надає послуги з ремонту прибиральної техніки Karcher, Dyson, Fimap, Tennant, TMB, Annovi Reverberi, автомийок Istobal, та іншого обладнання, представленого нашими партнерами виробниками. Використовуються виключно оригінальні запасні частини і сертифіковані технології, розроблені і затверджені виробником.

Група компаній Чисто. Ми робимо світ чистішим!

Термін гарантії
В залежності від типу і моделі пристрою гарантійний термін на продукцію складає від 12 до 60 місяців. Наші покупці можуть обміняти або повернути товар протягом 14 днів. Обмін/повернення здійснюється у відділеннях компанії або засобами служби доставки.
Що робити, якщо товар не працює?
У цьому випадку обмін або повернення товару може бути здійснено після експертизи авторизованого сервісного центру. У висновку повинно бути встановлено, що не були порушені умови експлуатації товару.
Оплата замовлення післяплатою
Доступна доставка замовлень з післяплатою в будь-який куточок України через поштову службу «Нова Пошта». За додаткові послуги, такі як накладений платіж стягується відсоток згідно тарифів поштового оператора.
Київ
Днiпро Полтава
Допомога
Telegram 0 800 336 842
UA RU
Київ
Київ Дніпро Дніпро Вінниця Запоріжжя Луцьк Суми Рівне Миколаїв Черкаси Харків
UA RU
Усі категорії
Категорії
Searching results Search results for "Bas132". Found 0 items.
Ваше замовлення
грн Загальна вартість грн Замовити Оформити замовлення
Створенняособистого кабінету за допомогою:
Такий email вже існує або не є коректним
Пароль повинен бути не менше 6 знаків
Вхід до особистого кабінету:
Вкажiть коректний e-mail
Пароль повинен бути не менше 6 знаків Показати пароль Забув пароль?
Забули пароль? Введіть адресу електронної пошти, яку ви використовували для створення облікового запису, і ми надішлемо вам посилання для зміни пароля.
Вкажiть коректний e-mail
Лист надіслано Електронний лист із посиланням для зміни пароля надіслано на електронну адресу, пов’язану з вашим обліковим записом, і може минути кілька хвилин, перш ніж повідомлення надійде. Зачекайте принаймні 10 хвилин, перш ніж ініціювати інший запит.
Спеціально для Вас підготовлені такі фішки:
Додаємо ще більше бонусів вже при першому замовленні
Даруємо адреснудоставку за 1 грн. на перше замовлення
Ще більше персонально підібраних подарунків
Вийти Ви впевнені, що бажаєте вийти зі свого облікового запису?
Ні Так

Виберіть місто

Ви знаходитесь у місті: Київ Вибір міста допоможе нам підібрати вам актуальну інформацію про наявність товарів, їх ціни та способи доставки у вашому місті!
Ви знаходитесь у місті Київ? Так Змінити місто
Запит індивідуальної вартістi
Invalid e-mail
Invalid e-mail
Invalid phone number
Надiслати Ваш запит вiдправлено.