Нова коллекція Tork Linstyle

20/09/2019
Нова коллекція Tork Linstyle

Насолода для всіх органів чуття

Основну інформацію про навколишнє середовище ми отримуємо через споглядання. Ми бачимо привабливі образи і кольори, що формують у нас приємні емоції та відчуття. Але тільки задовольнивши всі органи чуття, ми почуваємося комфортно та затишно.

 

Вплив кольору на сприйняття смаку

Дослідження довели, що так само формуються і враження гостя про ресторан. Колір та сервірування столу можуть значно вплинути на створення комфортного середовища та формування позитивного образу події. Ще до скуштування першого шматочку вишуканої страви відвідувачі вже мають певне ставлення до ресторану та його кухні. 

Нова колекція серветок та скатертин Tork Linstyle дозволить без зайвих зусиль створити затишну атмосферу у вашому закладі. Широка гама доступних кольорів підкреслить смак та аромат страв з меню. Асортимент із 17 кольорів дозволить додати індивідуальності закладу та покращить враження гостей від проведеного часу.

 

 

М’які та приємні на дотик

Окрім зовнішнього вигляду важливу роль відіграють тактильні відчуття. Технологія Airlaid (повітряна укладка) дозволяє серветкам Linstyle виглядати і бути схожими за дотиком на тканинні серветки. Розкішне відчуття формується завдяки особливому матеріалу, з якого виготовлені серветки та скатертини Linstyle. Неперевершена м’якість поєднується з простотою та гігієнічністю використання одноразових серветок. Подбайте щоб гості ресторану відчували себе затишно і були впевнені в чистоті та якості столового декору.

 

 

Асортимент Linstyle 

Розкішні серветки та скатертини - не все, чим можуть здивувати фахівці Essity. Спеціально для колекції були створені конверти для столових приборів. Вони дозволять покращити комфорт та підкреслити високий статус закладу. Комбінуючи серветки, скатертини та конверти між собою, ви здивувуєте та задоволите навіть найвибагливіших гостей.

Вироби серії Linstyle від ТМ Tork - це неперевершена якість, широкий асортимент, та низька ціна. Детальніше ознайомитись з новинками можете на сторінках нашого каталогу.