Dyson V11 Absolute - розумний порохотяг

26/09/2019
Dyson V11 Absolute - розумний порохотяг

Dyson V11 Absolute

У минулому році компанія Dyson заявила, що припиняє розробку порохотягів які працюють від кабеля живлення. Цьогоріч компанія ще раз довела, що рухаєтся в напрямку “звільнення” від дротів, представивши нову модель - Dyson V11 Absolute. 

 

Переваги V11 Absolute

Модель створена бути найкращою серед конкурентів. Завдяки застосуванню технології автоматичного регулювання потужності і інформативного LCD-єкрану на ручці забезпечується перевага над конкурентами. 

В минулому році компанія тільки заявляла про “відмирання” порохотягів з кабелем живлення, а цьогорічна модель підтверджує серйозність намірів компанії. Існує також Dyson V11 Animal - модель має менше додаткових насадок, завдяки чому виробник мав змогу трохи зменшити ціну.

 

 

Dyson V11 Absolute - дизайн і функціонал

Якщо ви бачили Dyson V10 Absolute, то 11-та модель виглядатиме дуже схоже. Основной дизайн залишився майже незмінним, з великим пиловловлювачем (достатнім для прибирання звичайної квартири чи невеликого приміського будинку) і вбудованим мотором для більшої потужності, у порівнянні зі старими моделями.

Нова модель має більшу батарею, через що незначно збільшилася вага. І хоча порохотяг тепер важить трохи більше 3 кг, ідеальний баланс пристрою допомагає не відчувати втоми від прибирання. 

Більш суттєва деталь - новий, потужніший мотор. Dyson заявляє, що новий мотор на 20% потужніший за Dyson V10 Absolute, і має потужність всмоктування у 185 Вт. Покращення всмоктування досягається не тільки за рахунок більш потужного мотору, але і поліпшень у повітряному потоці. Більш эффективна конструкція диффузору вирівнює повітряний потік і зменшує турбулентність. 

На ручці порохотягу встановлено новий рідкокристалічний дисплей, який важко не помітити. Завдяки дисплею набагато легше вибрати необхідним режим роботи. Порохотяг має 3 режими:

1.     Eco. Режим для твердих поверхонь, з яких легко збирати бруд, економить заряд аккумулятору;

2.     Auto. Підійде для більшості поверхонь, збалансований режим;

3.     Boost. Для випадків коли потрібно більше сили всмоктування.

 

 

V11 має вбудований датчик динамічного навантаження, який контролює опір щітки до 360 разів на секунду, щоб контролювати силу всмоктування на твердих поверхнях і коврах. Це надзвичайно корисно, адже дозволяє не відволікатись на зміну режимів - порохотяг сам “зрозуміє” коли зміниться тип поверхні.

Дисплей додає ще одну суттєву перевагу. У той час як V10 показував лише базову інформацію, та приблизний рівень заряду акумулятора, на екрані V11 відображається таймер зворотного відліку, і ви точно будете знати, скільки часу залишилося для прибирання.

Якщо знадобиться очистити фільтр, на екрані також з’явиться коротка відео-інструкція як усунути проблему. Це дуже зручно, адже паперовий посібник з експлуатації не завжди під рукою. Фільтр легко знімається, промивається водою і все - порохотяг знову готовий до прибирання. 

 

Dyson V11 Absolute - зарядка та час роботи

Аккумулятор розрахований на годину роботи у режимі Eco працюючи з моторизованною щіткою, або без неї. Час роботи такий саме, як і у попередньої моделі V10, через те що у нової моделі на 20% потужніший двигун.

У режимі Boost заряду вистачить лише на 12 хвилин роботи з моторизованною щіткою, або до 5 хвилин зі звичайною. Слід зауважити, що режим Boost застосовується лише при дуже складних забрудненнях, у більшості випадків вистачить режимів Eco i Auto. 

Години роботи вистачає на прибирання звичайної міської квартири або невеликого заміського будинку, проте якщо потрібно прибрати більшу площу, слід взяти до уваги, що повний заряд аккумулятору потребує близько 4,5 годин.

 

 

Чи слід купувати Dyson V11 Absolute?

Минулорічний V10 був чудовим бездротовим порохотягом, а V11 піднімає планку на вищий рівень. Приголомшлива потужність, яка в деяких випадках навіть більша за дротові моделі, максимально довгий час роботи, автоматичне розпізнавання типу поверхні, легкість у користуванні - не повний перелік переваг. Модель V11 Absolute не з дешевих, але Ви отримуєте преміальний порохотяг, з яким назавжди забудете про дротові моделі.